27.7 C
New York kenti
Çarşamba, Ekim 4, 2023

Demo Web Sayfaları

spot_img

Eski Amerika Başkanı Trump’a soruşturma açıldı

Gerçekten oldu. Amerikan tarihinde ilk kez, eski bir başkan suçlamalarla karşı karşıya.

New York’ta bir büyük jüri, eski Başkan Donald Trump’a, iddialara göre yasak aşklarını örtbas etmek için yapılan sessiz para ödemeleriyle ilgili suçlamalarla ilgili olarak dava açtı. NPR’e yakın kaynaklar Perşembe günü doğruladılar.

Ve Trump’un GOP makinesi doğru çalışmaya başladı, eski başkanı tabanıyla izole etmeyi amaçlayan bir siyasi oyun kitabı çıkardı. Cumhuriyetçilerle güçlenen Trump’a karşı özellikle Amerika’nın geri kalanı için toksik bir marka haline geldi.

“Bu, tarihte en yüksek düzeyde siyasi zulüm ve seçim müdahalesidir” dedi Trump, Perşembe akşamı bir açıklama yaparak. Demokratlara “geri tepeceğini” söylediği “açık bir Seçim Müdahalesi” olduğunu ve suçlamaları getiren Demokrat New York Bölge Savcısı Alvin Bragg’ı eleştirdi.

Hüseyin Yılmaz
Hüseyin Yılmazhttps://www.internetsihirbazi.com
Web sitemizde yer alan her kategoride uzmanlaşmış ve yaratıcı içerikler oluşturarak ziyaretçilerin ilgi alanlarına hitap etmeyi hedefleyen bir içerik editörüyüm. Bu kapsamlı içeriklerim ile ziyaretçilerimin siteye olan ilgisini ve memnuniyetini arttırmayı amaçlıyorum.

Related Articles

CEVAP VER

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,878TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Araç çubuğuna atla