27.7 C
New York kenti
Çarşamba, Ekim 4, 2023

Demo Web Sayfaları

spot_img

DSİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ), kırsal bölgedeki birimlerine farklı uzmanlık alanlarında sürekli olarak çalışacak 908 işçi alımı yapmaktadır. DSİ işçi alımı ilanı, Resmi Gazete’de yayınlanmış olup, DSİ işçi alımı için başvuru tarihleri, başvuru şartları ve branşlara ayrılmış bilgiler kesinleşmiştir. DSİ 908 işçi alımı başvuruları, İŞKUR aracılığıyla yapılacaktır. İşte 2023 DSİ işçi alımı başvuru sayfası…

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ), taşra teşkilatında çalışmak üzere 908 daimi işçi işe alacak.

DSİ PERSONEL ALIMI KADRO-BRANŞ DAĞILIMI BELLİ OLDU

Taşra teşkilatında görevlendirilecek 908 işçi, teknisyen, bekçi, aşçı, bahçıvan, boya işçisi, yardımcı işçi, kalorifer teknisyeni, tesisatçı ve depo işçisi pozisyonlarında görev yapacaktır.

DSİ 908 SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

Gereken şartları taşıyan adaylar, başvurularını Türkiye İş Kurumu il müdürlükleri veya internet sitesi aracılığıyla gerçekleştirebilecek.

Türkiye İş Kurumunun ilanına göre müracaatların 22 Nisan’a kadar yapılması gerekiyor.

DSİ KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Alınacak daimi işçiler, 3 Mayıs’ta noter huzurunda gerçekleştirilecek kura sonucuyla belirlenecektir. Kura yeri ve saati, işe alımı yapacak DSİ bölge müdürlüğünün web sitesinde duyurulacaktır. Bu nedenle, adayların yazılı bir bildirim alması gerekmemektedir.

Kura çekimi sonuçları, asıl ve yedek adaylara ilişkin listeler de bölge müdürlükleri internet sitesinde ilan edilecek.

dsi
Hüseyin Yılmaz
Hüseyin Yılmazhttps://www.internetsihirbazi.com
Web sitemizde yer alan her kategoride uzmanlaşmış ve yaratıcı içerikler oluşturarak ziyaretçilerin ilgi alanlarına hitap etmeyi hedefleyen bir içerik editörüyüm. Bu kapsamlı içeriklerim ile ziyaretçilerimin siteye olan ilgisini ve memnuniyetini arttırmayı amaçlıyorum.

Related Articles

CEVAP VER

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,878TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Araç çubuğuna atla