Ana SayfaGündemBakan Nebati'den Kılıçdaroğlu'na: İyi bir danışman bulmanızı öneririm

Bakan Nebati’den Kılıçdaroğlu’na: İyi bir danışman bulmanızı öneririm

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun deprem bölgesinde vergi önlemleri alınması gerektiği yönündeki açıklamasına cevaben, “Bakanlığımızın bu süreçte attığı pek çok adımı takip edememişsiniz. Eğer bilgi almakta zorlanıyorsanız, yaptıklarımızı size anlatması için iyi bir danışman bulmanızı tavsiye ederim” dedi.

Nebati, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, CHP liderinin deprem bölgesindeki vergisel tedbirlerle ilgili önerisini eleştirdi.

Bakan Nebati, yaptığı paylaşımında şu sözlere yer verdi:

Görünüşe göre bir süredir tamamen farklı konularla ilgilendiğiniz için, Hazine ve Maliye Bakanlığımızın deprem sürecinde attığı birçok adımı takip edemediniz. Eğer bilgi almakta zorlanıyorsanız, size yaptıklarımızı anlatması için iyi bir danışman bulmanızı öneririm. Bizler depremin ilk anından bu yana deprem bölgesindeyiz ve tek amacımız vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve onları rahatlatmaktır.” Nebati, Kılıçdaroğlu’na, Hazine ve Maliye Bakanlığının web sitesinde yer alan 28 sayfalık kitapçıkta yer alan deprem sonrası sağlanan destek ve tedbirleri takip edebileceğini söyledi.

Hüseyin Yılmaz
Hüseyin Yılmazhttps://www.internetsihirbazi.com
Web sitemizde yer alan her kategoride uzmanlaşmış ve yaratıcı içerikler oluşturarak ziyaretçilerin ilgi alanlarına hitap etmeyi hedefleyen bir içerik editörüyüm. Bu kapsamlı içeriklerim ile ziyaretçilerimin siteye olan ilgisini ve memnuniyetini arttırmayı amaçlıyorum.

CEVAP VER

Must Read

spot_img
Araç çubuğuna atla