27.7 C
New York kenti
Perşembe, Ekim 5, 2023

Demo Web Sayfaları

spot_img

Enkazda altınları bulundu, sevinçle koşarken bayıldı

Afşin ilçesinde evleri yıkılan bir ailenin enkaz altında kalan altınları bulunduğu öğrenildi. Olayın ardından haber alarak enkaz alanına koşan kadın, altınları görünce sevinçten bayıldı.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler, “asrın felaketi” olarak nitelendirildi ve Afşin ilçesi de depremden etkilendi. İlçede yaşayan Adem ve İsmigül Ertuğrul çiftinin evleri de deprem nedeniyle yıkıldı. Çift, kendi imkanlarıyla enkaz altında kalan mücevherlerini aradı, ancak sonuç alamadı. Bunun üzerine enkaz kaldırma çalışmalarını yürüten firmanın yetkilisi Kenan Mete ile görüşen aile, mücevherlerinin bulunduğu bölgeyi tarif etti. Firma, ailenin gösterdiği bölgede arama yaptı ve yaklaşık 40 bin lira değerindeki altınları buldu.

Altınların tespit edilmesi üzerine, Mete aileyi bilgilendirdi. Ziynet eşyalarının bulunduğunu öğrenen İsmigül Ertuğrul, mutlulukla koşarak geldi ve bayıldı. Bayılan kadına eşi ve çevredekiler müdahale ederek ayılttılar. Altınlar, Ertuğrul çiftine güvenlik güçleri tarafından tutulan tutanakla teslim edildi. Ertuğrul çifti, depremin ilk gününden itibaren kendilerine yardım eden tüm ekiplere teşekkür etti.

Hüseyin Yılmaz
Hüseyin Yılmazhttps://www.internetsihirbazi.com
Web sitemizde yer alan her kategoride uzmanlaşmış ve yaratıcı içerikler oluşturarak ziyaretçilerin ilgi alanlarına hitap etmeyi hedefleyen bir içerik editörüyüm. Bu kapsamlı içeriklerim ile ziyaretçilerimin siteye olan ilgisini ve memnuniyetini arttırmayı amaçlıyorum.

Related Articles

CEVAP VER

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,878TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Araç çubuğuna atla