23.7 C
New York kenti
Perşembe, Ekim 5, 2023

Demo Web Sayfaları

spot_img

Esra Erol’dan deprem bölgesi Hatay’a ziyaret

Tanınmış televizyon sunucusu Esra Erol Özbir, depremzedeler için yaptığı yardım çalışmaları kapsamında Hatay’daki deprem bölgesine ziyaret gerçekleştirdi ve yardımları ulaştırdı. Esra Erol Özbir, deprem bölgeleri için başlattığı yardım kampanyası ve hissettikleri hakkında programda konuştu.

Kahramanmaraş merkezli ve 11 ilimizi etkileyen depremler sonrasında, deprem bölgelerindeki ihtiyaçlara yardımlar devam ediyor. Sunucu Esra Erol Özbir, depremzedeler arasında bulunan Hatay’a gitmişti. Esra Erol Özbir, depremzedelerle bir araya geldi ve 24 TV programına katılarak duygularını ifade etti.

Ünlü sunucu şu sözleri dile getirdi:

“Elbette bizler, burada olmayıp orada olup tüm ihtiyaçları yerine getirmek için ellerimizden geleni yapıyoruz. Bu sadece benim şahsım adına değil, tüm Türkiye’ye ve Esra Erol izleyicilerine teşekkür etmek istiyorum, duyarsız kalmadıkları için. Ramazan ayı da önemli bir fırsat oldu. Programım aracılığıyla bir çağrı yaptım. Deprem bölgesindeki insanların ihtiyaçları asla bitmez, hayat orada devam ediyor.

Sunucu Esra Erol Özbir, programı aracılığıyla deprem bölgesindeki insanların günlük ihtiyaçlarını karşılamak için yardım çağrısında bulunduğunu ifade etti. Erol, çağrısına gelen yardımları toplayarak deprem bölgesine götürdüklerini belirtti.

Erol, bir hafta içinde bir kamyon organize ettiklerini ve içerisine Ramazan paketleri ve ihtiyaç malzemeleri koyduklarını dile getirdi.

Hüseyin Yılmaz
Hüseyin Yılmazhttps://www.internetsihirbazi.com
Web sitemizde yer alan her kategoride uzmanlaşmış ve yaratıcı içerikler oluşturarak ziyaretçilerin ilgi alanlarına hitap etmeyi hedefleyen bir içerik editörüyüm. Bu kapsamlı içeriklerim ile ziyaretçilerimin siteye olan ilgisini ve memnuniyetini arttırmayı amaçlıyorum.

Related Articles

CEVAP VER

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,878TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Araç çubuğuna atla