23.7 C
New York kenti
Perşembe, Ekim 5, 2023

Demo Web Sayfaları

spot_img

Hadise’nin başlattığı deprem kampanyasında 11 milyon euro toplandı

Hadise, doğduğu ve büyüdüğü ülke olan Belçika’da meydana gelen depremin ardından, 30’dan fazla Flaman sanatçı ve müzisyenle bir araya gelerek depremzedelere yardım projesi başlattı. Sanatçılar, ‘People Help the People’ şarkısını seslendirdi ve bu şarkı sayesinde şimdiye kadar 11 milyon eurodan fazla gelir elde edildi.

Belçika’da düzenlenen depremzedelere yardım projesine destek veren Hadise, 30’dan fazla Flaman şarkıcı ve müzisyenle birlikte çalışarak “People Help the People” şarkısını seslendirdi. Şarkı, “12-12” kampanyası kapsamında yayınlanmaya başladı ve Flaman radyo istasyonlarında çalındı. Bağış kampanyası toplamda 11 milyon euro (220 milyon TL) gelir elde etti. Hadise, hem Türkiye’de hem de Hollanda’da düzenlenen diğer afet bölgesi bağış kampanyalarına da katılmıştı.

Hadise, gönüllü olarak katıldığı yardım kampanyası hakkında şunları söyledi:

“Doğup büyüdüğüm Belçika ile Türkiye arasında köprü oluşturmak benim için çok önemli. Bu yüzden kampanyaya katılmamı istediklerinde hiç düşünmeden ‘ne zaman yapacağız, ne zaman katılabilirim?’ dedim. Bu kampanyanın gerçekleştirilmesine katkıda bulunmaktan çok mutluyum ve tüm çalışma arkadaşlarıma içtenlikle teşekkür ediyorum.”

Hadise’nin haricinde Astrid Stockman, Axelle Red, Bart Peeters, Berre, Camille, Clouseau (Koen ve Kris Wauters), Dana Winner, Francisco Schuster, Geike Arnaert, Grace, Gustaph, ILA (İlayda Çiçek), Isabelle A, Johannes Genard, Lady Linn, Laura Tesoro, Maksim, Margriet Hermans ve Celien, Metejoor, Natalia, Niels Destadsbader, Novastar (Joost Zweegers), Olivia Trappeniers, Paul Michiels, Peter Van Laet, Pommelien Thijs, Selah Sue ve Starlings (Tom Dice ve Kato) sesleriyle şarkıda yer aldı. Jeroen Swinnen’ın yapımcılığı üstlendiği şarkının kaydında Basta Flip Kowlier, davulda Isolde Lasoen, klavyede Jef Neve, çelloda Jeff Assy, akustik gitarda Joost Zweegers, gitarda Milo Meskens ve şarkı koçu olarak Nina Babet destekte bulundu

Hüseyin Yılmaz
Hüseyin Yılmazhttps://www.internetsihirbazi.com
Web sitemizde yer alan her kategoride uzmanlaşmış ve yaratıcı içerikler oluşturarak ziyaretçilerin ilgi alanlarına hitap etmeyi hedefleyen bir içerik editörüyüm. Bu kapsamlı içeriklerim ile ziyaretçilerimin siteye olan ilgisini ve memnuniyetini arttırmayı amaçlıyorum.

Related Articles

CEVAP VER

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,878TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Araç çubuğuna atla