27.7 C
New York kenti
Çarşamba, Ekim 4, 2023

Demo Web Sayfaları

spot_img

Havalimanında unutulan eşyaların ihalesi yapıldı: 11 Mart’ta satılacak

Yaklaşık 30 yıldır bu işi yaptığını belirten mağaza sahibi Aziz Korkmaz, “2020-2021, 2.5 yıl Sabiha Gökçen Havalimanında unutulmuş, kayıp ve buluntu eşyaların ‘kayıp eşyalar’ ihalesini firmamız kazandı. Tabi ihale ile alınan ve yüksek bir fiyata aldık. Depolarımıza çektik malları, 11 Mart’ta satışa koyacağız. 5 tır mal çektik. Ayrıca uçak içerisinde, bekleme salonlarında ve dış hatlarda unutulan eşyaların, saatti, gözlüktü, kitaptı bu tür şeyleri de ayrıca çektik yani 6 tır mal çektik. Aklınıza ne geliyorsa her türlü eşya var. Bu işi yaklaşık 35 senedir yapıyoruz, bugüne kadar 2 kişi var. Onları da jest olsun diye unuttukları eşyayı ispat ettiler, ücretsiz olarak verdik” dedi.

“11 Mart’ta satışta

Avcılar’da ikamet eden Aziz Korkmaz, yaklaşık 30 yıldır bu işi yaptığını belirterek “2020-2021 yılları boyunca Sabiha Gökçen Havalimanı’nda unutulan, kaybolan ve bulunan eşyaların ihalesini firmamız kazandı. İhale ile birlikte yüksek bir fiyata aldığımız eşyaları depolarımıza çektik ve 11 Mart’ta satışa çıkarmaya hazırlanıyoruz. Toplam 5 tır mal çektik. Ayrıca uçak içinde, bekleme salonlarında ve dış hatlarda unutulan saatler, gözlükler, kitaplar gibi diğer eşyaları da ayrıca çektik. Yani toplamda 6 tır mal çektik. Her türlü eşya mevcut. Bugüne kadar 35 yıldır bu işi yapıyoruz ve sadece 2 kişi unuttukları eşyayı ispat ederek ücretsiz olarak aldılar” şeklinde konuştu.

Hüseyin Yılmaz
Hüseyin Yılmazhttps://www.internetsihirbazi.com
Web sitemizde yer alan her kategoride uzmanlaşmış ve yaratıcı içerikler oluşturarak ziyaretçilerin ilgi alanlarına hitap etmeyi hedefleyen bir içerik editörüyüm. Bu kapsamlı içeriklerim ile ziyaretçilerimin siteye olan ilgisini ve memnuniyetini arttırmayı amaçlıyorum.

Related Articles

CEVAP VER

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,878TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Araç çubuğuna atla