27.7 C
New York kenti
Çarşamba, Ekim 4, 2023

Demo Web Sayfaları

spot_img

Kılıçdaroğlu: Türkiye’nin birleşmeye ve huzura ihtiyacı var

CHP lideri ve Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin kucaklaşmaya ve huzura ihtiyacı olduğunu belirtti. Kadınları başı açık veya kapalı diye ayırmak gibi ayrımcılıklardan bıktığımızı sorgulayan Kılıçdaroğlu, ”Ayrımcılığa son vereceğim ve 85 milyonu birleştireceğim” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Trabzon’da düzenlenen ”Millet Buluşması”nda bir konuşma yaptı.

Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı olarak seçilmesi durumunda, emeklilerin bayram ikramiyelerinin asgari ücret düzeyine çıkarılacağını açıkladı.

85 MİLYONU KUCAKLAŞTIRACAĞIM

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin birleşmeye ve huzura ihtiyacı olduğunu vurgulayarak, ”Sağ-sol çatışmasıyla birbirimizi öldürdük. Bunu artık bırakmalıyız. Kadınları başörtülü veya başı açık diye ayırmaktan vazgeçmeliyiz. Bu ayrımcılıktan yorulmadık mı? Türkiye’yi birleştirip, tüm vatandaşları kucaklayacağıma söz veriyorum.” dedi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin birleşmeye, kucaklaşmaya ve huzura ihtiyacı olduğunu vurgulayarak, ”Bu ülkede kavgadan bıkmadık mı? Sağ-sol çatışmalarıyla birbirimizi öldürdük, bu durumdan artık sıkılmadık mı? Kadınları başı açık ya da kapalı diye ayırdık. Bu ayrımcılıktan yorulmadık mı? Türkiye’ye verdiğim sözü tutacağım ve ayrımcılığı sona erdireceğim, 85 milyonu birleştireceğim” dedi. Kılıçdaroğlu, ayrıca emeklilerin bayram ikramiyelerinin asgari ücrete çıkarılacağını belirterek, ”Seçilirsem, önümüzdeki Kurban Bayramı’nda emeklilerin hesaplarına 15 bin lira yatacak” açıklamasında bulundu.

DOLARLA YAPILAN İHALELERİ TÜRK LİRASI’NA ÇEVİRECEĞİM

Muhtemelen ‘Nereden bulacaksın bu paraları?’ diye soracaklar. Ben tüm bu paraları bulacağım. Beşli çetelere ve uyuşturucu baronlarına para varken, ben bu paraları alıp geri vereceğim. 418 milyar dolarlık bir kaynak var, onu alacağım ve bu milletin cebine koyacağım. Kim ne götürdüyse, tamamını biliyorum. Orta sınıfın güçlenmesi gerekiyor. Tüm dolar bazlı ihaleleri Türk Lirası’na dönüştüreceğim.

Devletin temel yapı taşlarına zarar verdiler, bu yapıların yeniden inşa edilmesi gerekiyor. Devleti yeniden kuracağız. Haksız kazanç elde edenlere kesinlikle destek vermeyin. ”Dünyalığını Amerika’da yapanlara oy vermekten kaçının” dedi.

Hüseyin Yılmaz
Hüseyin Yılmazhttps://www.internetsihirbazi.com
Web sitemizde yer alan her kategoride uzmanlaşmış ve yaratıcı içerikler oluşturarak ziyaretçilerin ilgi alanlarına hitap etmeyi hedefleyen bir içerik editörüyüm. Bu kapsamlı içeriklerim ile ziyaretçilerimin siteye olan ilgisini ve memnuniyetini arttırmayı amaçlıyorum.

Related Articles

CEVAP VER

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,878TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Araç çubuğuna atla