26.9 C
New York kenti
Çarşamba, Ekim 4, 2023

Demo Web Sayfaları

spot_img

Pınar Gültekin’in katiline ağırlaştırılmış müebbet verildi

Muğla’da genç kadın Pınar Gültekin’i (27) öldüren tutuklu sanık Cemal Metin Avcı için ‘Canavarca duygularla işkence yaparak ve önceden tasarlayarak öldürme’ suçundan haksız tahrik hükümleri olmaksızın ağırlaştırılmış müebbet ceza verildi. Kardeşi Mertcan Avcı ise ‘kanıtları gizleme, değiştirme ve yok etme’ suçundan 4 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Muğla’da okuyan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin’i boğarak öldüren ve cesedini varile koyup yakan tutuklu sanık Cemal Metin Avcı ve kardeşi Mertcan Avcı’nın davası sonuçlandı. 16 Şubat’ta İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 4’üncü Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada, savcı Cemal Metin Avcı ve kardeşi Mertcan Avcı için ‘Canavarca hisle eziyet çektirerek ve tasarlayarak öldürme’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talep etti. Bugün İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 4’üncü Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada, Cemal Metin Avcı için haksız tahrik hükümleri olmaksızın ‘Canavarca duygularla işkence yaparak ve önceden tasarlayarak öldürme’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet ceza verildi, Mertcan Avcı ise ‘kanıtları gizleme, değiştirme ve yok etme’ suçundan 4 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisat Bölümü öğrencisi Pınar Gültekin, 16 Temmuz 2020 tarihinde kaybolmuş ve 21 Temmuz günü yanmış cesedi bir varilin içinde ormanlık bir alanda bulunmuştu.

Hüseyin Yılmaz
Hüseyin Yılmazhttps://www.internetsihirbazi.com
Web sitemizde yer alan her kategoride uzmanlaşmış ve yaratıcı içerikler oluşturarak ziyaretçilerin ilgi alanlarına hitap etmeyi hedefleyen bir içerik editörüyüm. Bu kapsamlı içeriklerim ile ziyaretçilerimin siteye olan ilgisini ve memnuniyetini arttırmayı amaçlıyorum.

Related Articles

CEVAP VER

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,878TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Araç çubuğuna atla