23.7 C
New York kenti
Perşembe, Ekim 5, 2023

Demo Web Sayfaları

spot_img

Citroen C5 X, en büyük hacimli otomobil seçildi

Citroen C5 X, Women’s World Car of the Year (WWCOTY – Kadınlar Dünyasında Yılın Otomobili) tarafından ‘En İyi Büyük Hacimli Otomobil’ ödülüne layık görüldü.

45 ülkeden 63 kadın otomotiv gazetecisinden oluşan WWCOTY jürisi tarafından ‘En İyi Büyük Hacimli Otomobil’ kategorisinin birincisi seçilen Citroen C5 X, finale yükseldi.

Otomobil, WWCOTY’nin ‘Büyük Ödül’ü için son turda sınıflarında diğer 5 kazanan modelle yarışacak. Büyük ödülü kazanan model, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde açıklanacak.

WWCOTY, 2009 yılında Sandy Myhre tarafından otomotiv endüstrisindeki kadınların pazara sunulan modellerle ilgili vizyonlarını ifade etmelerine fırsat tanımak amacıyla kuruldu.

Kadınlar, otomobil satın alırken kendi başlarına karar vermediklerinde, bir otomobilin güçlü ve zayıf yönleri hakkında farklı görüşlere sahip olabiliyorlar ve bu nedenle önemli bir rol oynuyorlar.

TOPLAM 6 TÜR VAR

5 kıtada 45 farklı ülkeden 63 otomotiv gazetecisinden oluşan ve tamamı kadınlardan oluşan jüri, ‘Büyük Hacimli Otomobil’, ‘Performans Otomobili’, ‘Şehir Otomobili’, ‘Büyük SUV’, ‘4X4’ ve ‘Aile SUV’u kategorilerinde en üstün otomobilleri belirliyor.

Kazanan araçlar, kendi sınıflarında güvenlik, sürüş konforu, teknoloji, tasarım, verimlilik, çevresel etki ve ödenen paranın karşılığı açısından mükemmelliği temsil ediyor.’

Hüseyin Yılmaz
Hüseyin Yılmazhttps://www.internetsihirbazi.com
Web sitemizde yer alan her kategoride uzmanlaşmış ve yaratıcı içerikler oluşturarak ziyaretçilerin ilgi alanlarına hitap etmeyi hedefleyen bir içerik editörüyüm. Bu kapsamlı içeriklerim ile ziyaretçilerimin siteye olan ilgisini ve memnuniyetini arttırmayı amaçlıyorum.

Related Articles

CEVAP VER

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,878TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Araç çubuğuna atla