26.9 C
New York kenti
Çarşamba, Ekim 4, 2023

Demo Web Sayfaları

spot_img

İngiltere’de bir kadının vücutu yandı

İngiltere’de, kız çocuğu doğurduktan sonra duygusal bir boşluğa düşen 26 yaşındaki Nicole Donald adlı kadın, doktor kontrolünde psikolojik ilaçlar kullanmaya başladı. Bir süre sonra cildi yavaşça dökülmeye ve vücudunda yanıklar oluşmaya başlayan kadının, kullandığı ilaçların yan etkileri nedeniyle bu durumla karşılaştığı anlaşıldı. Zorlu bir süreçten geçtiğini ifade eden genç kadın, ilaçların yan etkilerine karşı herkesi dikkatli olmaya çağırdı.

İngiltere’de dikkat çekici bir olay yaşandı. Kız çocuğu doğurduktan sonra duygusal bir boşluğa düşen 26 yaşındaki Nicole Donald, sürekli ruhsal değişimler yaşamaya başladı ve bipolar bozukluk teşhisi konuldu.

VÜCUDUNDA YANIKLAR OLUŞTU

Donald, aldığı ilaçların yan etkisi olarak derisinde yavaş yavaş soyulma ve vücudunun bazı bölümlerinde yanıklar meydana geldiğini fark etti. Kısa bir süre sonra hastaneye kaldırılan genç kadına doktorlar, yaralarının ilaçların yan etkisinden kaynaklanmadığını söyledi.Sürekli ruhsal durumunda değişimler meydana gelen Nicole’ye bipolar rahatsızlık teşhisi konuldu.

VÜCUDUNDA YANIKLAR OLUŞTU

Verilen ilaçları kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra derisinde yavaş yavaş dökülmeler ve vücudunun bazı bölgelerinde yanıklar oluştuğunu fark etti. Nicole, hastaneye başvurduğunda doktorlar, vücudunda oluşan yaraların ilaçların yan etkisi olma olasılığının düşük olduğunu açıkladılar.

Hüseyin Yılmaz
Hüseyin Yılmazhttps://www.internetsihirbazi.com
Web sitemizde yer alan her kategoride uzmanlaşmış ve yaratıcı içerikler oluşturarak ziyaretçilerin ilgi alanlarına hitap etmeyi hedefleyen bir içerik editörüyüm. Bu kapsamlı içeriklerim ile ziyaretçilerimin siteye olan ilgisini ve memnuniyetini arttırmayı amaçlıyorum.

Related Articles

CEVAP VER

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,878TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Araç çubuğuna atla