27.7 C
New York kenti
Çarşamba, Ekim 4, 2023

Demo Web Sayfaları

spot_img

Lüks yolcu gemisinde 318 kişi belirsiz bir sebepten hastalandı

5 Mart’ta Teksas eyaletindeki limana yanaşan lüks yolcu gemisi Ruby Princess’ta 284 yolcu ve 34 mürettebatının, nedeni bilinmeyen bir sebepten hastalandığı duyuruldu. Hastalanan kişiler arasında kusma ve ishal gibi semptomlar olduğu belirtildi.

Amerika Birleşik Devletleri Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC), Teksas eyaletinin Galveston kentinde 5 Mart’ta limana yanaşan lüks yolcu gemisi Ruby Princess’ın 284 yolcusu ve 34 mürettebatının bilinmeyen bir nedenle hastalandığını dün duyurdu. CDC’nin açıklamasında, hastaların kusma ve ishal gibi belirtiler gösterdiği vurgulandı ve “Bildirilen mide-bağırsak hastalığı vakaları, tüm seyahat boyunca kaydedilen toplam vakaları yansıtmaktadır ve uğrak limanları veya karaya çıkışlardaki aktif mide-bağırsak hastalığı vakalarını temsil etmemektedir” denildi. CDC, hastalığın kaynağıyla ilgili soruşturmanın devam ettiğini belirtti.

Hüseyin Yılmaz
Hüseyin Yılmazhttps://www.internetsihirbazi.com
Web sitemizde yer alan her kategoride uzmanlaşmış ve yaratıcı içerikler oluşturarak ziyaretçilerin ilgi alanlarına hitap etmeyi hedefleyen bir içerik editörüyüm. Bu kapsamlı içeriklerim ile ziyaretçilerimin siteye olan ilgisini ve memnuniyetini arttırmayı amaçlıyorum.

Related Articles

CEVAP VER

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,878TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Araç çubuğuna atla