27.7 C
New York kenti
Çarşamba, Ekim 4, 2023

Demo Web Sayfaları

spot_img

Metin Öztürk: ‘Topluma karşı görevlerimizi yerine getiriyoruz’

Galatasaray İkinci Başkanı Metin Öztürk, topluma karşı sorumluluklarını yerine getirdiklerini ifade ederek, “Galatasaray’ın sadece spor alanındaki gücü değil, zaten var olan sosyal güçleri de maalesef bu üzücü olayla daha da arttı” dedi.

Galatasaray’ın depremzedelere yardım etmek amacıyla Galatasaray Lisesi’nde düzenlediği müzayededen sonra, Galatasaray İkinci Başkanı Metin Öztürk, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Öztürk, topluma karşı sorumluluklarını yerine getirdiklerini ifade ederek, “Galatasaray, her alanda olduğu gibi bu konuda da öncü oldu. Dursun Başkanımızın önderliğinde ‘Birlikte 1905’ diyerek bir sonraki aşamaya geçtik. İlk olarak gıda yardımları yaptık. Bölgeye ulaştırdığımız 100. tırımızı takdim ettik. Ardından, konteyner konusunda taraftarlarımızdan ve üyelerimizden inanılmaz bir destek aldık. Galatasaray 500 konteyner verdi, Nef Vakfı da 500 konteyner verdi. Bu konteynerlerin yerleri tahsis edildi. Bazıları kuruldu, diğerleri de en kısa zamanda kurulacak. Bir sonraki aşamada artık kalıcı konutlar ve okullar yapacağız. Bugün 17 milyon TL bağış toplandı. Daha fazlası gelecek. Amacımız, bunu 250-300 milyon TL’ye çıkararak 250 kalıcı konut ve 10 okul yapmak. Büyük bir üzüntü yaşadık. Bundan sonra da maalesef farklı doğal afetler olacak. Artık Galatasaray’ın sadece spor alanındaki gücü değil, zaten var olan sosyal güçleri de maalesef bu üzücü olayla daha da arttı. Artık daha organize olacağız. Belki en öndeydik, çok hızlıydık ama yeterli değil. Bir can bir candır. İnşallah bundan sonra daha organize bir şekilde,Türkiye’nin yanında olacağız” dedi.

Hüseyin Yılmaz
Hüseyin Yılmazhttps://www.internetsihirbazi.com
Web sitemizde yer alan her kategoride uzmanlaşmış ve yaratıcı içerikler oluşturarak ziyaretçilerin ilgi alanlarına hitap etmeyi hedefleyen bir içerik editörüyüm. Bu kapsamlı içeriklerim ile ziyaretçilerimin siteye olan ilgisini ve memnuniyetini arttırmayı amaçlıyorum.

Related Articles

CEVAP VER

Stay Connected

0BeğenenlerBeğen
3,878TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles

Araç çubuğuna atla