Ana SayfaTeknolojiTürk Telekom, depremzedelere öncelik verecek bir çalışma başlattı.

Türk Telekom, depremzedelere öncelik verecek bir çalışma başlattı.

Türk Telekom, deprem afetinden etkilenen 11 ilde öncelikli olarak istihdam sağlamak için kariyer siteleri

İstihdamda öncelikli adaylar, telekom sektöründe tecrübeli veya bu alanda çalışmak isteyen, depremden etkilenen illerden birinde ikamet eden veya deprem nedeniyle ikametgahını değiştirmiş, kendisi, birinci derece yakınları, evi veya işi depremden etkilenmiş kişiler olarak belirlendi.

HEM TAM ZAMANLI İŞ HEM DE STAJ YAPABİLME OLANAĞI SAĞLANACAK

Türk Telekom’un kariyer web sitesinde yayınlanan ilana göre, istihdamda öncelikli adaylar arasında telekom sektöründe deneyimli veya bu alanda çalışmak isteyenler, depremden etkilenen illerden birinde ikamet eden veya deprem nedeniyle ikametgahı değişen kişiler, kendisi, birinci derece yakınları, evi veya işi depremden etkilenmiş olanlar yer alacak.

Ayrıca, ilanda, depremden etkilenen illerde ikamet eden adaylar için yerinde çalışma, deprem nedeniyle ikametgahı değişen adaylar için İstanbul ve Ankara lokasyonlarında hibrit çalışma, stajyer pozisyonları için ise uzaktan çalışma gibi farklı çalışma modellerinin sunulacağı belirtiliyor.’

Hüseyin Yılmaz
Hüseyin Yılmazhttps://www.internetsihirbazi.com
Web sitemizde yer alan her kategoride uzmanlaşmış ve yaratıcı içerikler oluşturarak ziyaretçilerin ilgi alanlarına hitap etmeyi hedefleyen bir içerik editörüyüm. Bu kapsamlı içeriklerim ile ziyaretçilerimin siteye olan ilgisini ve memnuniyetini arttırmayı amaçlıyorum.

CEVAP VER

Must Read

spot_img
Araç çubuğuna atla